Valmiera, Latvija 

Privātuma politika 

LatvianEnglish

Mūsu pakalpojumi

Apraksti

Informācijai

DensoStanadyneBoschDelphiSiemensZexelLucasValvoline

UZŅĒMUMS

SIA „Vidzemes dīzeļu remonta centrs” dibināts 1993. gadā. Uzņēmumā strādā kvalificēti, tehniski kompetenti un profesionāli apmācīti darbinieki ar atbilstošu pieredzi automašīnu remonta jomā. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir autoserviss, iekšdedzes motoru un dīzeļdegvielas iesmidzināšanas aparatūras remonts vieglajām un kravas automašīnām, komerctransportam, kā arī visa veida traktoriem un lauksaimniecības tehnikai. Uzņēmumā tiek veikta automašīnu un agregātu diagnostika.

Uzņēmums savā darbībā izmanto tādus augstas kvalitātes materiālus kā STANADYNE, BOSCH, DENSO, DELPHI, ZEXEL, SACHS, GLYCO, MAHLE, MANN, VICTOR REINZ, AJUSA, DAYCO, INA, RUVILLE, Valvoline smērvielas.

SADARBĪBA

SIA „Vidzemes dīzeļu remonta centrs” kopš 2008. gada ir autorizēts STANADYNE dīleris Latvijā, kopš 2013.gada autorizēts DELPHI dīzeļu serviss, kā arī autorizēts DENSO dīzeļu serviss Latvijā. Tas nozīmē, ka uzņēmumam ir pieeja rezerves daļām, kas tiek piegādātas tieši no rūpnīcas, kā arī nodrošināta ātra piekļuve visai STANADYNE, DELPHI un DENSO tehniskajai informācijai, kas saistīta ar STANADYNE, DELPHI un DENSO dīzeļdegvielas aparatūras diagnostiku, remontu un uzstādīšanu.

Lai nodrošinātu remonta darbu kvalitatīvu izpildi, uzņēmuma darbinieki ir apmācīti un turpina papildināt savas zināšanas STANADYNE, DELPHI un DENSO rīkotajos specializētajos kursos.

 

REKLĀMAS VIDEO

Uzņēmuma apskats

Rekvizīti

SIA "Vidzemes dīzeļu
remonta centrs"

Reģistrācijas Nr.: 44102004230
PVN maks. kods: LV44102004230
Juridiskā/piegādes adrese: Matīšu iela 36, Valmiera, LV-4201
Banka: SWEDBANK AS
Bankas/SWIFT kods: HABALV22
Konts: LV14HABA0551002613915