Valmiera, Latvija 

Privātuma politika 

LatvianEnglish

Mūsu pakalpojumi

Apraksti

Informācijai

DensoStanadyneBoschDelphiSiemensZexelLucasValvoline

Degvielas sistēmas - DELPHI

Common Rail degvielas sistēma

Common Rail sūknis ir ļoti svarīga sastāvdaļa, kas rada augstu spiedienu degvielas sistēmā. Sūknis saņem degvielu no degvielas tvertnes caur degvielas filtru un zem spiediena padod to caur degvielas caurulēm uz degvielas maģistrāli. Common Rail degvielas sistēma ir izveidota, lai caur dalītu degvielas rezervuāru piegādātu konstantu degvielas spiedienu elektroniski kontrolētām sprauslām. DELPHI Common Rail sūkņi tiek uzstādīti kā oriģinālaprīkojums Ford, SsangYong, Hyundai, KIA, PSA, Jaguar, Renault un Mercedes marku automašīnām.

Common Rail sprauslas

Common Rail sprauslas regulē precīzu degvielas daudzumu, kas ir piegādāts iekšdedzes motora degvielas sadegšanas kamerā. Precīza sprauslu atvēršanās un aizvēršanās ir elektroniski kontrolēta ar elektriskajiem vārstiem, kas ir uzstādīti katrā degvielas sprauslas korpusā. Common Rail iesmidzināšanas sistēmas mērķis ir individuāli kontrolēt degvielas iesmidzināšanas daudzumu, ilgumu un spiedienu veidā, kas nodrošina precīzu degvielas sadegšanu – cilindrs pie cilindra – atkarībā no motora darbības nosacījumiem. DELPHI Common Rail sprauslas tiek uzstādītas kā oriģinālaprīkojums pasaules lielāko automašīnu ražotāju populārākajām automašīnu markām, ieskaitot Ford, SsangYong, Hyundai, KIA, PSA, Jaguar, Renault un Mercedes.

Common Rail filtri

Efektīva filtrācija un dīzeļdegvielas kvalitāte ir būtiska, lai pasargātu Common Rail degvielas iesmidzināšanas aprīkojumu no ūdens un netīrumu negatīvās ietekmes. Tikai 2 mikronu izmērā esoši netīrumi var pilnībā nodeldēt degvielas sūkni. DELPHI dīzeļdzinēju degvielas filtru jaunākais sortiments ir izveidots, lai aizturētu netīrumus, kas ir mazāki par 2 mikroniem. Lai maksimāli nodrošinātu vislabāko degvielas sistēmas tīrību, kas ietekmē pilnvērtīgu degvielas sistēmas darbību, ir svarīgi degvielas filtru mainīt, ievērojot ražotāju rekomendācijas. Ieskaitot tradicionālos filtrus, DELPHI Common Rail filtri tiek uzstādīti kā oriģinālaprīkojums Ford, SsangYong, Hyundai, KIA, PSA, Jaguar, Renault un Mercedes.

Degvielas augstspiediena caurules

Caurules nogādā degvielu augsta spiediena iedarbībā starp sūkni un degvielas maģistrāli, un starp degvielas maģistrāli un sprauslām. Common Rail degvielas augstspiediena caurules ir noteiktas formas ar noslēdzošiem savienojumiem cauruļu abos galos.